KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8783025
nr 878 3025
Blandteknik
Nina Osipovna Kogan, Komposition, signerad med monogram NK, bladets mått: 30x23
måndag 24 februari 2014
kl 18:21:10
- Klassiska
24 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska